MeloMania • Profesjonalny Zespół Muzyczny • Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
www.zespolmelomania.pl
Melomania - Zespół muzyczny na żywo

Oferta projektu muzycznego:

Występy solowe, duety ,trio, kwartety, kwintety oraz większe składy z instrumentami dętymi (saksofon, trąbka, puzon).

SOLO - wokal przy własnym akompaniamencie piano lub gitara. Ciekawa propozycja muzyczna na uroczystości, bankiety, inauguracje jako tło muzyczne.

DUET - wokalistka z pianistą lub wokalistka z gitarzystą. Muzyka na uroczyste kolacje, tło muzyczne lub w formie akustycznego koncertu.

TRIO - wokal, piano, saksofon, które stanowi wyjątkowe tło dla bankietów, inauguracji, konferencji, a także spotkań celebrytów, polityków, czy największych osobowości biznesu. W repertuarze znajdują się utwory w klimatach swing, bossanova oraz delikatne ballady. Program dobierany jest w zależności od imprezy: spokojne standardy jazzowe, smooth jazz, muzyka coctailowa podczas bankietu lub bardziej dynamiczne utwory jazzowe w ramach koncertu jako atrakcja wieczoru.

KWARTET - grupa muzyczna grająca największe standardy muzyki światowej w smooth jazzowych aranżacjach. Skład zespołu: wokal, piano, kontrabas i perkusja. Projekt idealny jako tło muzyczne na uroczystych bankietach.

KWINTET - muzycy grający największe covery polskie i zagraniczne począwszy od lat 60-tych po najnowsze hity z list przebojów. Zespół w składzie: instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa, perkusja i wokaliści z możliwością poszerzenia składu o instrumenty dęte. Zespół występuje na imprezach firmowych i prywatnych (eventy, bankiety, plenery, bale, uroczystości weselne...)

LATA 20, 30 - ste - program z największymi przebojami z lat dwudziestych. (propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, uroczyste kolacje oraz jako atrakcja wieczoru)

KONCERTY KOLĘD - Propozycją są również występy z kolędami podczas wigilii firmowych i nie tylko - kolędy polskie i amerykańskie w jazzowych i tradycyjnych aranżacjach.

ZESPÓŁ + DJ - Współpracujemy z najlepszymi Dj’ami, prezenterami, którzy zabierają Państwa w podróż po największych światowych przebojach i tworzą niezapomnianą atmosferę. Jest to świetna alternatywa na wszelakie imprezy dostosowana do każdej grupy wiekowej.

MUZYKA WŁOSKA - Największe włoskie przeboje wykonywane przez włoskiego artystę Marco Bocchino. Projekt idealny na imprezy kameralne, firmowe i koncerty plenerowe. Występ solo, w duecie z wokalistką lub z zespołem muzycznym.

Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych - wokal, trąbka, saksofon lub skrzypce, kwartet smyczkowy. Mamy w repertuarze standardowe pieśni ślubne jak i oryginalne piosenki ze światowego repertuaru. Dzięki muzyce możemy podkreślić wzniosłość i niepowtarzalność tego najwspanialszego dnia w życiu.

Wszyscy klienci traktowani są przez nas indywidualnie. Każdy występ poprzedzony jest spotkaniem i omówieniem szczegółów. Program imprezy, zabawy, konkursy oraz harmonogram ustalamy wspólnie, tak abyśmy mogli dostosować się do Państwa sugestii.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Copyright © 2017 www.zespolmelomania.pl

MeloMania • Profesjonalny Zespół Muzyczny • Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

O nas  |  Oferta zespołu  |  Galeria  |  Muzyka  |  Repertuar  |  Kontakt
projekt strony strony internetowe bydgoszcz