INNE PROPOZYCJE MUZYCZNE

Mamy do zaproponowania oprawę muzyczną każdej imprezy jaką Państwo zorganizujecie.
Występy solowe, duety ,tria , kwartety, kwintety oraz większe składy z instrumentami dętymi (saksofon, trąbka, puzon).

SOLO - wokal przy własnym akompaniamencie fortepianu lub gitary. Ciekawa propozycja muzyczna na uroczystości, bankiety, inauguracje jako tło muzyczne.

DUET - wokalistka z pianistą lub wokalistka z gitarzystą. Muzyka na uroczyste kolacje, tło muzyczne lub w formie akustycznego koncertu.

TRIO - wokal, fortepian, saksofon, które stanowi wyjątkowe tło dla bankietów, inauguracji, konferencji, a także spotkań celebrytów, polityków, czy największych osobowości biznesu. W repertuarze znajdują się utwory w klimatach swing, bossanova , muzyka koktajlowa.

KWARTET - grupa muzyczna grająca największe standardy muzyki światowej we własnych niebanalnych aranżacjach. Skład zespołu: wokal, fortepian, kontrabas i perkusja.

KWINTET - muzycy grający największe covery polskie i zagraniczne począwszy od lat 60-tych po najnowsze hity z list przebojów. Zespół w składzie: instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa, perkusja i wokaliści z możliwością poszerzenia składu o instrumenty dęte. (saksofon, trąbka, puzon)

LATA 20, 30 - ste - program z największymi przebojami z lat dwudziestych i trzydziestych w stylowych strojach. (propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, uroczyste kolacje oraz jako atrakcja wieczoru)

KONCERTY KOLĘD - Propozycją są również występy z kolędami podczas wigilii firmowych i nie tylko - kolędy polskie i amerykańskie w jazzowych i tradycyjnych aranżacjach.

ZESPÓŁ + DJ - Współpracujemy z najlepszymi Dj’ami, prezenterami muzycznymi , którzy zabierają Państwa w podróż po największych światowych przebojach i tworzą niezapomnianą atmosferę. Jest to świetna alternatywa na wszelakie imprezy dostosowana do każdej grupy wiekowej.

MUZYKA WŁOSKA - Największe włoskie przeboje wykonywane przez włoskiego artystę Marco Bocchino.

Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych - wokal, trąbka, saksofon lub skrzypce, kwartet smyczkowy. Mamy w repertuarze standardowe pieśni ślubne jak i oryginalne piosenki ze światowego repertuaru. Dzięki muzyce możemy podkreślić wzniosłość i niepowtarzalność tego najwspanialszego dnia w życiu.

Wszyscy klienci traktowani są przez nas indywidualnie. Każdy występ poprzedzony jest spotkaniem i omówieniem szczegółów. Program imprezy, zabawy, konkursy oraz scenariusz ustalamy wspólnie, tak abyśmy mogli dostosować się do Państwa sugestii.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY